Wszyscy kochają kotki. Przygoda szósta (z bajką i teatrem).

21 lutego 2023

W szóstej przygodzie z bajką i teatrem wzięły udział najsympatyczniejsze kotki z naszej szkoły.

Szkolne kotki stanęły przed nie lada zadaniami teatralnymi. Czy kotek może zamienić się we własną zabawkę? Jak wtedy będzie się zachowywał? W co może zamienić kotka magiczne mleczko – w drzewo, książkę, węża? Uczniowie oddziałów przedszkolnych świetnie potrafili wczuć się w rolę i pokazać to wszystko gestem i mimiką.

Uczniowie świetnie też sobie poradzili z odgadywaniem bajkowych kocich bohaterów, a także wykonali piękne kotkowe orgiami. Wysłuchali też jednej z zabawnych historii Waldemara Cichonia o kotku Cukierku.

A na koniec czekała ich sesja zdjęciowa, oczywiście kotkowa.

Ewa Michałkiewicz-Smentek